Detail společnosti

URL
Sídlo
Prague 4, Prague, Czech Republic
Velikost
100 až 499 zaměstnanců
Obor
IT - software/služby
Rok založení
2005

Společnost Huawei je jedním z nejrychleji se rozvíjejících poskytovatelů telekomunikačních služeb a síťových řešení na světě.

Huawei je třetím největším výrobcem smartphonů na světě a v České republice je také dominantním dodavatelem mobilních sítí a modemů.

V roce 2010 byla společnost Huawei vyhlášena 5. nejinovativnější společností na světě.

Vizí Huawei je obohatit život prostřednictvím komunikace. Díky našim zkušenostem a odborným znalostem pomáháme překlenout digitální propast možností využívat širokopásmové služby bez ohledu na geografické umístění.

Rok 2014:

  • Společnost Huawei byla agenturou Thomson Reuters vyhlášena jedním ze 100 největších světových inovátorů. Do tohoto výběru se dostala jako jediná čínská společnost.
  • Společnost Huawei se umístila na padesátém místě v žebříčku 50 nejinovativnějších společností roku 2014, sestaveném společností Boston Consulting Group
  • Společnost Huawei se umístila na 95. příčce v žebříčku "Nejžádanější zaměstnavatelé roku 2014 podle LinkedIn" a byla jedinou čínskou společností v tomto výběru.
  • Huawei Ascend Mate7 získal ve 2. výroční čínské oborové soutěži o nejlepší designovou inovaci ocenění "Swan Award".

Huawei má 16 výzkumných a vývojových center po celém světě, mimo jiné ve Spojených státech, Německu, Švédsku, Velké Británii, Francii, Japonsku, Rusku, Indii a Číně. Huawei má více než 7000 zaměstnanců, kteří se zaměřují
na výzkum a vývoj spotřebitelských výrobků a řešení. To odpovídá více než 50% všech zaměstnanců Huawei Consumer BG.

Huawei nabídky práce

Praha, Hlavní město Praha, Czech Republic

Datacom Engineer About us: Huawei Technologies Co., Ltd. Founded in 1988, Huawei Technologies is one of the fastest growing telecommunication and network solutions providers in the world. It is one of the worldwide leading suppliers in the field of Broadband Network (NGN, DSL, MSAN), Mobile Network (GSM/GPRS, UMTS, CDMA), Optical Network, Data Communication, Software and Applications (Intelligent

01/17/2017

Spojte se s námi

Video společnosti